Szybki internet już w Leńczach (aktualizacja)

Drukuj

O szybkim internecie w Leńczach pisaliśmy TUTAJ , a oto informacja jaką otrzymaliśmy od wykonawcy linii światłowodowej Firmy WadowiceNET
"do soboty (26 luty 2016) będzie uruchomiona linia światłowodowa pod kościołem a w następnych dniach będzie budowana dalsza część Leńcz i zejdziemy też na Podolany"

 

 

"W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do naszej firmy, informujemy, że budujemy naszą sieć światłowodową po istniejącej infrastrukturze linii energetycznej. W praktyce wygląda to tak, że na betonowych słupach energetycznych niskiego napięcia pod linią zawieszamy kabel światłowodowy, a co kilka słupów umieszczamy mufy światłowodowe / białe skrzynki /. To właśnie z tych skrzynek podpinamy klientów bezpośrednio doprowadzając kabel światłowodowy do domu klienta.
Jeżeli ktoś zobaczy w pobliżu swojego miejsca zamieszkania poniżej linii energetycznej dowieszony kabel światłowodowy lub białą skrzyneczkę to znak, że jest w obrębie szerokopasmowej sieci światłowodowej i może zgłosić chęć podpięcia światłowodu u siebie."

 

Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie w biurze pod nr 33 823 29 40


Z uwagi na dynamiczny rozwój i uruchamianie kolejnych odcinków sieci, a także duże zainteresowanie obecnie czas oczekiwania na montaż światłowodu wynosi od 2-4 tygodni.

Warto więc uwzględnić ten czas zamawiając odpowiednio wcześniej usługę montażu.

CENNIK

Jeżeli chodzi o komunikaty na temat dalszego rozwoju można je znaleźć na naszym profilu facebook-owym WadowiceNet Twoja Sieć , natomiast pozostałe informacje i oferty na stronie internetowej WadowiceNet

 

 

 

Saturday the 22nd.
Copyright

©

Template © Joomla Template