Nowy projekt dla licealistów i uczniów szkół średnich

Drukuj

 Startujemy z poszukiwaniem chętnych do ART Akademii Przyszłości. Nie będziemy co prawda wsiadać do wehikułu czasu, ale będziemy zbierać przydatne umiejętności „na przyszłość”, czyli wyrabiać w Was takie atuty, które okażą się niezbędne,  gdy zaczniecie szukać swojego miejsca w świecie.

 

 

 

 

Dlaczego w nazwie jest ART? Oczywiście od nazwy Stowarzyszenia, czyli od Kalwaria ART. 
Nasza nowa propozycja skierowana jest do młodzieży gimnazjalnej oraz szkół średnich (13-19 lat). Nie będą to jednak typowe warsztaty z pisaniem na szarym papierze i wyświetlaniem prezentacji multimedialnych.

 O nie! A więc co?

Na początek musimy zebrać grupę kilkunastu osób (nie tylko z Kalwarii), które będą tworzyć elitarną ekipę projektową. A dalej przed nami wiele niezwykłych zadań: dwudniowy wyjazd integracyjny, warsztaty artystyczno-społeczne, motywujące spotkania z ludźmi sukcesu, warsztaty fotograficzne, grafitti, decoupage, a na sam koniec organizacja happeningu dla mieszkańców gminy. To główne punkty programu, ale jest jeszcze wiele niespodzianek. Czas realizacji to okres od stycznia do czerwca 2014. Przyjmujesz wyzwanie? Już dziś otworzyliśmy nabór!

Jeśli chcesz poznać nowych ludzi i ciekawe spędzić czas - zgłoś się !

Na zgłoszenia czekamy do piątku, 31 stycznia 2014 r., ilość miejsc jest ograniczona, a udział w projekcie bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz, dostępny tutaj: ART Akademia Przyszłości - zgłoszenie

Wszelkie informacje, odnośnie projektu dostępne są na blogu- www.artakademia.blogspot.com

 

.

 

Friday the 12th.
Copyright

©

Template © Joomla Template