Nowonarodzonemu kolędujmy!

Drukuj

 25 stycznia Bazylika Matki Bożej Anielskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej otwiera swe wrota dla wszystkich chętnych do wspólnego adorowania Jezusa Nowonarodzonego. „Narodzonemu kolędujmy!” to wspólna inicjatywa chóru parafialnego „Soli Deo”, Franciszkańskiej Młodzieży Oazowej oraz wspólnoty „Daj się złowić”, a także zespołu „Coś Dobrego”.

 

 Ta wielopokoleniowa grupa ludzi łączy siły, aby wspólnie z wiernymi chwalić Dzieciątko Jezus swoim śpiewem i modlitwą, na którą serdecznie zapraszają 25 stycznia na godzinę 17.30.

Pomysłodawcy tego kolędowania, dali się już nieraz wielu miejscach słyszeć. I tak chór „Soli Deo” uświetnia wszelkie obchody parafialne, uroczyste msze i odpusty. FMO i „Daj się złowić” łączyło w minionym roku już kolejny raz siły, uświetniając tym samym oprawę muzyczną Kalwaryjskich Dni Młodzieży w lipcu, zaś zespół „Coś Dobrego” łączy młodych ludzi, którzy na rockowo opowiadają o ważnych wartościach, występując również podczas KDM.

 

Podczas koncertu będzie można usłyszeć kolędy i pastorałki znane i nieznane. Ciekawe aranżacje, różnorodność formy oraz chęć raz jeszcze przeżycia Bożego Narodzenia - to wszystko sprawia, że wobec tego wydarzenia nie można przejść obojętnie.

Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie już w najbliższą sobotę o godzinie 17.30 w Bazylice oo. Bernardynów w Kalwarii.

Wstęp wolny!

 

Friday the 12th.
Copyright

©

Template © Joomla Template